Rotterdamse Rugby Club
2okt/19Off

Zondag 13 oktober OPEN training Junior Touch NL bij RRC

Bij de Rotterdamse Rugby Club kunnen we met trots zeggen dat we vier spelers hebben die spelen bij Junior Touch NL. Afgelopen zomer hebben Owen den Breejen, Rogier Volk, Sem Bossenbroek en Diederik Volk mee gedaan aan de Junior Touch Championship 2019 in Parijs. Voor een impressie klik hier.

Op zondag 13 oktober van 10.00 tot 12.00 uur organiseren we een open training/clinic Junior Touch NL op ons eigen cluppie. Ben je 12 tot 18 jaar, heb je zin om Touch te spelen? Je bent van harte welkom om met ons mee te komen trainen! Doe je mee en kom je ons team versterken?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met de teammanager Marcel den Breejen op 06-28843822 of Juniors@touchnederland.nl

Reacties (0) Trackbacks (0)

Onze excuses, het reactie formulieren is op dit moment uitgeschakeld

Trackbacks zijn uitgeschakeld.

Login