Rotterdamse Rugby Club
16jan/20Off

Eer hoog gehouden

Archieffoto: Mirre Welboren

Dat was de korte samenvatting van onze clubverslaggever. Terecht, want hij was er niet bij in Utrecht. En de uitslag 30-20, met een bonuspuntje voor ons vertelt toch niet altijd het hele verhaal. Want wij waren erg goed bezig deze zondag. 

Chitra: “ Vond het heerlijk hoe we op het veld stonden! Hard werken, koppies niet omlaag na een try tegen maar gewoon de focus en drang om naar hun tryline te komen blijven houden”. 

De coach heeft iedereen “boven zichzelf zien uitstijgen”. Niemand heeft geklaagd over zichzelf, een ander, de tegenstander of de scheidsrechter. Kortom een heerlijke wedstrijd in Kilo Utrecht Tango weer, waardoor we helaas veel ballen lieten vallen en we daardoor enkele try kansen misten. Wel hielden we ons goed aan de tip, de bal is nat, alleen passen als je het zeker weet. 

Een positief, fijn team. En als je dan zoals Jasmin 2 tries op je verjaardag scoort, is dat toch de beste verjaardag die je hebben kunt!

WOTM: Wies

Wedstrijdverslag: Caro

Volgende wedstrijd: 19 januari 13:30 uur thuis

Reacties (0) Trackbacks (0)

Onze excuses, het reactie formulieren is op dit moment uitgeschakeld

Trackbacks zijn uitgeschakeld.

Login