Turven, Cubs en Juniors halen allemaal derde prijs op zeer sterk bezet Dukes toernooi
Alle drie de deelnemende teams van RRC/Emma aan het Dukes toernooi, leverde een uitstekende prestatie door beslag te leggen op de derde plaats. De Turven en Juniors dulden alleen de sterke teams van de Dukes en HRC voor zich en de Cubs verloren alleen van de landskampioen van Nederland (BSN) en die van België (BSB). Deze wedstrijden waren zeer spannend en werden zeer nipt, en tegen BSB zelfs onnodig verloren. De overige vijf tegenstanders werden vakkundig opzij gezet.
Foto's van Wilco Boot (Turven en Juniors)
Foto's Cubs deel 1
Foto's Cubs deel 2
Foto's Cubs deel 3
Foto's Juniors
Sluiting velden i.v.m. restauratiewerkzaamheden vanaf 31 mei
Hoewel al enkele malen aangegeven bericht ik jullie hierbij nogmaals over de sluiting van onze velden.De gemeente verbiedt ons vanaf maandag 30 mei a.s. nog gebruik te maken van de velden. Ik verzoek jullie allen zeer nadrukkelijk dit verbod serieus te nemen en jullie teams te verwittigen van het feit dat a.s. donderdagavond dus echt de laatste seizoenstraining op het veld zal zijn.
Aangezien ik al enkele mails voorbij heb zien komen waarin anders wordt aangegeven stuur ik jullie hierbij dit bericht.
Op dit moment zijn we hard in onderhandeling met de gemeente om in ieder geval op zaterdag 25 juni nog eenmalig gebruik te mogen maken van het veld voor de afsluiting van het seizoen, maar zelfs dit staat op dit moment nog op losse schroeven.
Aangezien we een afhankelijkheidspositie hebben van de gemeente Rotterdam moeten we er beslist naar streven ons aan de regels te houden.
Ik reken op jullie en wens jullie nog een hele plezierige laatste trainingsweek!
Met vriendelijke groet,
Petra Schoof
Secretaris Rotterdamse Rugby Club
Rotterdamse Rugby Club maakt werk van damesrugby

De Rotterdamse Rugby Club (RRC) gaat met ingang van aankomend seizoen het damesrugby aktief verder ontwikkelen. Al jarenlang trainen de vrouwelijk leden van de club onder wisselende - of zelfs zonder - leiding. Vorig seizoen is op zeer plezierige wijze samengewerkt met de dames en leiding uit Delft, maar vanaf juli 2011 krijgen de Rotterdamse rugby-dames een eigen trainer.
De vereniging heeft oude rot Michael Patrick bereid gevonden deze taak op zich te nemen. Michael geeft al 42 jaar rugby-training waaronder aan heel wat (mannelijke) top-teams, maar is ook vier jaar lang NRB bondscoach geweest voor het Nederlandse damesteam.
Michael is blij met zijn nieuwe aanstelling: "Damesrugby staat dankzij de inspanningen van de NRB momenteel goed in de belangstelling. Heel mooi dat de dames 7's nog steeds in de race zijn om zich te plaatsen voor de olympische spelen. Om aan de top mee te kunnen blijven draaien is toestroom van talent heel belangrijk voor de ontwikkeling van het Nederlandse damesrugby. Dat is uiteindelijk goed voor de club en goed voor de bond."
Het bestuur is verheugd met de beslissing van Michael en de aandacht die de dames bij Rotterdam gaan krijgen. De komende tijd hoopt RRC veel nieuwe leden te werven. Hou de berichten op de website van Rotterdam in de gaten, onder meer voor een eerste team-meeting met Michael Patrick.
Voor meer informatie:
E-mail: info@rotterdamserugbyclub.nl
Foto’s HRC Beachtoernooi in Scheveningen
Foto's van afgelopen zaterdag. (Als er nog iemand een kort verslag wil aanleveren, graag)
Rik Hagman geselecteerd voor de officieuze U16 selectie
Vorige week zijn tijdens een woensdagavond NRB selectie in Amsterdam een grote groep RTC kinderen door de selectiemolen gegaan en zijn uit alle RTC's 26 jongens onder de 16 geselecteerd voor de FIRA stage. Rik Hagman is een van de geselecteerden.
Door heel Europa worden deze FIRA-stages georganiseerd als eerste stap naar wedstrijden in europees competitie verband en werken aan de kwaliteit van het spel. Van 6 tot en met 10 juli zullen Nederland en België gezamenlijk in Maastricht 2 trainingen per dag afwikkelen en op zaterdag een wedstrijd spelen. Doel van deze FIRA stage is te werken aan het open spel, winnen is niet het hoofddoel.
Wij wensen Rik veel succes en plezier.
Uitnodiging Braai en officiele seizoensafsluiting 25 juni 2011
Op zaterdag 25 juni sluiten we het rugbyseizoen op feestelijke wijze af met de jaarlijkse braai en ALV.
Noteer deze datum dus in je agenda!
We hopen met elkaar het seizoen af te sluiten en zullen tijdens de ALV terugblikken op afgelopen seizoen en vooruitkijken naar het nieuwe seizoen. Het definitieve programma volgt en zal binnenkort te zien zijn op deze site. We hopen dat zowel de jeugd als de senioren in groten getale aanwezig zullen zijn.
13.00: opening
13.30: old boys vs senioren(dus neemt allen jullie rugbykleding mee!!)
15.00: superstar
16.00: officiële seizoensafsluiting
17.00/18.00: Braai en live muziek!
Kosten voor de braai zijn 10 euro p.p.
Je bent van harte welkom!



























